Wrzesień na Średzkiej Kolei Powiatowej

Za nami ostatni pociąg prowadzony według letniego rozkładu jazdy. Okres od maja do minionej niedzieli był dla nas bardzo pozytywny; takie odczucia są związane przede wszystkim z dużą liczbą przewiezionych pasażerów. Jednak na dokładne statystyki przyjdzie jeszcze pora.

Tymczasem serdecznie zapraszamy Państwa na wrześniowe kursy Średzkiej Kolei Powiatowej. W pierwszym miesiącu szkoły zaplanowaliśmy nieco inny rozkład jazdy dostosowany przede wszystkim do warunków za oknem. Pierwszą zmianą jest fakt, iż kolejka będzie kursowała wyłącznie w niedzielę, a na trasę wyjadą tylko dwie pary pociągów. Pierwszy będzie wyjeżdżał ze Środy Wielkopolskiej o godzinie 10:00, drugi natomiast o godzinie 14:00. Powroty z Zaniemyśla będą o godzinie 12:00 oraz 16:00. Szczegółowy plan wraz z uwzględnieniem poszczególnych przystanków można znaleźć w zakładce rozkład jazdy.

Konieczne jest dopowiedzenie, że we wrześniu ulegnie zmianie tabor prowadzący pociągi Średzkiej Kolej Powiatowej. Parowóz Px48-1756 pojedzie wyłącznie 16 i 30 września, w pozostałe dni pociągi będzie obsługiwała lokomotywa spalinowa. Za zaistniałe zmiany serdecznie przepraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie widoczny.

Aktualności

Wszystkie aktualności