Sylwester na Średzkiej Kolei Powiatowej!

Z radością informujemy, że w tym roku po raz pierwszy w historii naszej kolejki wyruszy pociąg sylwestrowy. Gorąco zapraszamy do udziału w tym historycznym wydarzeniu i połączeniu szampańskiej zabawy z przejazdem Średzką Koleją Powiatową. Pociąg będzie prowadzony oczywiście parowozem Px48-1756!

Pociąg sylwestrowy wyruszy w swoją trasę ze stacji Środa Miasto 31 grudnia o godzinie 16:30. Po około godzinnej podróży do Zaniemyśla uczestnicy wydarzenia przejdą razem z organizatorami do restauracji Bukacik, gdzie odbędzie się dalsza część imprezy.

Na miejscu zapewnimy:

  • taneczną oprawę muzyczną dla szampańskiej zabawy niemal do białego rana,
  • bardzo bogate menu – ciepłe posiłki oraz zimny bufet,
  • ciepłe oraz zimne napoje bezalkoholowe.

Uwaga! Z racji różnorodnych gustów i preferencji naszych gości, nie zapewniamy alkoholi – należy o nie zadbać we własnym zakresie!

Punktualnie o północy wzniesiemy uroczysty toast dla zapewnienia wszystkim naszym gościom dostatniego i szczęśliwego nowego roku 🙂

Na godzinę 4:00 zaplanowany został odjazd pociągu w drogę powrotną do Środy Wielkopolskiej. Imprezę zakończymy o godzinie 5:00 na stacji Środa Miasto.

Dodatkowych informacji udzielamy mailowo, telefonicznie lub w komentarzach pod tym wpisem.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową na adres tpks.bana@gmail.com lub poprzez zakładkę Kontakt.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie widoczny.

Aktualności

Zimowe prace torowe

Miło nam poinformować, że w trakcie zimowej przerwy w kursowaniu naszej kolei miejsce miały intensywne prace torowe. Rozpoczęły się...

Czytaj dalej

Wszystkie aktualności