Przekaż 1% podatku na ŚKP!

Korzystając z możliwości, że każdy podatnik może samodzielnie zdecydować do kogo trafi 1% podatku dochodowego, zachęcamy Państwa do podzielenia się nim z Towarzystwem Przyjaciół Kolejki Średzkiej „Bana”, które jest opiekunem Średzkiej Kolei Powiatowej – jedynej kolei wąskotorowej w Polsce prowadzącej ruch pociągów wyłącznie trakcją parową do czasu wydzielenia ze struktur PKP.

Dla zachowania ciągłości kursowania wymagana jest konsekwentna realizacja wszelkich inwestycji związanych z utrzymaniem linii i obiektów inżynierskich w taki sposób, aby przejazdy naszą „ciuchcią” były bezpieczne i mogły cieszyć kolejne pokolenia.

Wszelkie informacje dotyczące przekazania 1% podatku są dostępne w poniższym banerze.

KRS 0000 332 814
Cel szczegółowy: ciuchcia średzka

1% parowóz

1 komentarz

  • M. Kubicka
    30 maja 2021, 08:54

    Dzień dobry, nie ma możliwości przekazania dla Was 1%, ponieważ nie zostały dopełnione formalności. Mąż chciał przelać, ale zgłosił się US w Środzie i prosił o podanie innej instytucji w związku z powyższym. Szkoda, bo należy się wspierać lokalnie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie widoczny.

Aktualności

Zimowe prace torowe

Miło nam poinformować, że w trakcie zimowej przerwy w kursowaniu naszej kolei miejsce miały intensywne prace torowe. Rozpoczęły się...

Czytaj dalej

Wszystkie aktualności