Przekaż 1% podatku na naszą kolej!

Korzystając z możliwości, że każdy podatnik może samodzielnie zdecydować do kogo trafi 1% podatku dochodowego, zachęcamy Państwa do podzielenia się nim z Towarzystwem Przyjaciół Kolejki Średzkiej „Bana”, które jest opiekunem Średzkiej Kolei Powiatowej – jedynej kolei wąskotorowej w Polsce prowadzącej ruch pociągów wyłącznie trakcją parową do czasu wydzielenia ze struktur PKP.

Dla zachowania ciągłości kursowania wymagana jest konsekwentna realizacja wszelkich inwestycji związanych z utrzymaniem linii i obiektów inżynierskich w taki sposób, aby przejazdy naszą „ciuchcią” były bezpieczne i mogły cieszyć kolejne pokolenia.

Wszelkie informacje dotyczące przekazania 1% podatku są dostępne w poniższym banerze.

KRS 0000 332 814
Cel szczegółowy: ciuchcia średzka

1% podatku zbieramy przy współpracy z Centrum Rozwoju Lokalnego.

1 komentarz

  • Doctor
    23 marca 2020, 17:14

    Fajnie by było, jakby nr KRS można było skopiować 😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie widoczny.

Aktualności

Zbiórka na remont lokomotywy Lyd2-63

Na przestrzeni ostatnich tygodni zakupiliśmy nową lokomotywę spalinową Lyd2-63; jak historia kolejki długa i zawiła tak nigdy pojazdy tej serii nie pracowały w Środzie Wielkopolskiej.

Czytaj dalej

Obręcze już w Środzie!

Miło nam poinformować, że w minionym tygodniu po ponad dwóch miesiącach podróży i wielu formalnościach do Środy Wielkopolskiej dotarły...

Czytaj dalej

Podsumowujemy 2019 rok!

Rozpoczęliśmy nowy rok przed nami kolejne 12 miesięcy; różne wyzwania, nadzieje, cele i marzenia. Chcielibyśmy jednak na chwilę powrócić...

Czytaj dalej

Wszystkie aktualności