Wrześniowy rozkład jazdy ŚKP

Szanowni Państwo!

Od najbliższego weekendu 8 września ulegnie zmianie rozkład jazdy kursowania Średzkiej Kolei Powiatowej. We wrześniu zakładamy kursowanie wyłącznie w niedziele i po dwie pary pociągów. 

Kolejka wyruszy na szlak 8, 15, 22 i 29 września. Wyjazdy ze Środy Wielkopolskiej będą o godzinie 10:00 i 14:00, natomiast wyjazdy powrotne z Zaniemyśla będą o godzinie 12:00 i 16:00. Szczegółowe godziny przyjazdów i odjazdów wraz uwzględnieniem poszczególnych przystanków są dostępne w zakładce Rozkład jazdy.

Z uwagi na awarię parowozu Px48-1756 do końca września pociągi będzie obsługiwała lokomotywa spalinowa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie widoczny.

Aktualności

Obręcze już w Środzie!

Miło nam poinformować, że w minionym tygodniu po ponad dwóch miesiącach podróży i wielu formalnościach do Środy Wielkopolskiej dotarły...

Czytaj dalej

Przekaż 1% podatku na naszą kolej!

Korzystając z możliwości, że każdy podatnik może samodzielnie zdecydować do kogo trafi 1% podatku dochodowego, zachęcamy Państwa do podzielenia się nim z Towarzystwem Przyjaciół Kolejki Średzkiej „Bana”, które jest opiekunem Średzkiej Kolei Powiatowej – jedynej kolei wąskotorowej w Polsce prowadzącej ruch pociągów wyłącznie trakcją parową do czasu wydzielenia ze struktur PKP.

Czytaj dalej

Podsumowujemy 2019 rok!

Rozpoczęliśmy nowy rok przed nami kolejne 12 miesięcy; różne wyzwania, nadzieje, cele i marzenia. Chcielibyśmy jednak na chwilę powrócić...

Czytaj dalej

Wszystkie aktualności