Wrześniowy rozkład jazdy ŚKP

Szanowni Państwo!

Od najbliższego weekendu 8 września ulegnie zmianie rozkład jazdy kursowania Średzkiej Kolei Powiatowej. We wrześniu zakładamy kursowanie wyłącznie w niedziele i po dwie pary pociągów. 

Kolejka wyruszy na szlak 8, 15, 22 i 29 września. Wyjazdy ze Środy Wielkopolskiej będą o godzinie 10:00 i 14:00, natomiast wyjazdy powrotne z Zaniemyśla będą o godzinie 12:00 i 16:00. Szczegółowe godziny przyjazdów i odjazdów wraz uwzględnieniem poszczególnych przystanków są dostępne w zakładce Rozkład jazdy.

Z uwagi na awarię parowozu Px48-1756 do końca września pociągi będzie obsługiwała lokomotywa spalinowa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie widoczny.

Aktualności

Oświadczenie zarządu ws. zawieszenia przewozów

Szanowni Państwo,

w związku z licznymi zapytaniami oraz wątpliwościami spowodowanymi faktem odwołania rozkładowych kursów Średzkiej Kolei Powiatowej w październiku oraz listopadzie, pragniemy poinformować, iż omawiana przerwa w ruchu wynika wyłącznie z obecnej sytuacji finansowej Towarzystwa Przyjaciół Kolejki Średzkiej "Bana" i nie wiąże się ona z zagrożeniem bytu Średzkiej Kolei Powiatowej.

Czytaj dalej

Kursowanie ŚKP zawieszone!

Szanowni Państwo,  Z przykrością informujemy, że kursowanie Średzkiej Kolei Powiatowej zostało zawieszone do odwołania. O przyczynach tej decyzji i...

Czytaj dalej

Wszystkie aktualności