Wakacyjny rozkład jazdy

Już od najbliższej soboty, 26.06. wchodzi w życie wakacyjny rozkład jazdy Średzkiej Kolei Powiatowej. Nasze pociągi będą kursować nie tylko w niedziele, ale także w soboty! W każdy z dni kursowania całą trasę naszej kolei przemierzać będą 3 pary pociągów, które odjeżdżać będą ze Środy o godz. 10:00, 14:00, 18:00, a z Zaniemyśla o 12:00, 16:00 i 19:20. 

Szczegółowy rozkład jazdy oraz wykaz dni kursowania można znaleźć w zakładce rozkład jazdy na naszej stronie internetowej (obowiązywać będzie rozkład oznaczony kolorem zielonym).

Informujemy także, że uszkodzenie toru, które spowodowało odwołanie pociągu w ostatnią niedzielę zostało pomyślnie usunięte i w najbliższy weekend nasze pociągi powinny już kursować bez zakłóceń.

Do zobaczenia na pokładzie naszych pociągów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie widoczny.

Aktualności

Narodowe Święto Niepodległości na ŚKP!

Choć sezon kolejkowy oficjalnie się zakończył, nie zwalniamy tempa naszych działań! Serdecznie zapraszamy wszystkich spragnionych pary i klimatu naszej kolejki na pociąg specjalny z okazji Dnia Niepodległości!

Czytaj dalej

Zakończenie sezonu 2021

Serdecznie zapraszamy w niedzielę 3 października na zakończenie sezonu kolejkowego 2021. W programie oprócz przejazdu naszą koleją na trasie...

Czytaj dalej

Wszystkie aktualności