Wakacyjny rozkład jazdy

Już od najbliższej soboty, 26.06. wchodzi w życie wakacyjny rozkład jazdy Średzkiej Kolei Powiatowej. Nasze pociągi będą kursować nie tylko w niedziele, ale także w soboty! W każdy z dni kursowania całą trasę naszej kolei przemierzać będą 3 pary pociągów, które odjeżdżać będą ze Środy o godz. 10:00, 14:00, 18:00, a z Zaniemyśla o 12:00, 16:00 i 19:20. 

Szczegółowy rozkład jazdy oraz wykaz dni kursowania można znaleźć w zakładce rozkład jazdy na naszej stronie internetowej (obowiązywać będzie rozkład oznaczony kolorem zielonym).

Informujemy także, że uszkodzenie toru, które spowodowało odwołanie pociągu w ostatnią niedzielę zostało pomyślnie usunięte i w najbliższy weekend nasze pociągi powinny już kursować bez zakłóceń.

Do zobaczenia na pokładzie naszych pociągów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie widoczny.

Aktualności

[EN] Timetable 2021

On 23rd May 2021 Średzka Kolej Powiatowa (Środa District Railway) is starting its next season of operation! On smartphones please...

Czytaj dalej

Inauguracja sezonu 2021

Szanowni podróżni! Już 23 maja rozpoczynamy nowy sezon kursowania naszej kolei. Początkowo pociągi będą kursować wyłącznie w niedziele (dwa...

Czytaj dalej

Wszystkie aktualności