Parowa jesień na Średzkiej Kolei Powiatowej!

Informujemy, że od niedzieli 14.10.2018 r. obowiązywać będzie zmieniony i dostosowany do jesiennej aury rozkład jazdy naszej kolejki. Podobnie jak we wrześniu będziemy uruchamiać dwie pary pociągów do Zaniemyśla, lecz ze zmienionymi godzinami kursowania i wyłącznie w dwie niedziele października i listopada.

Okoliczność pięknej złotej jesieni to świetna okazja, aby wybrać się w nostalgiczną podróż w czasie Średzką Koleją Powiatową. Konieczne jest również dodanie, że wszystkie pociągi będzie obsługiwał parowóz Px48-1756.

Zapraszamy do zapoznania się z rozkładem jazdy, a także z cennikiem. Przed podróżą dobrą rzeczą będzie zapoznać się także z poradnikiem podróżnego, w którym znajdą Państwo wiele cennych informacji o podróży naszą kolejką.

Do zobaczenia na pokładzie pociągu Średzkiej Kolei Powiatowej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie widoczny.

Aktualności

Dzień Dziecka z kolejką

W najbliższą sobotę 1 czerwca serdecznie zapraszamy najmłodszych miłośników naszej wąskotorówki na KOLEJKOWY DZIEŃ DZIECKA, który organizujemy wspólnie z...

Czytaj dalej

Zaproszenie na rajd rowerowy

Przy okazji inauguracji sezonu 1 maja zapraszamy Państwa do udziału w rajdzie rowerowym pn. "Śladem R. Berwińskiego i hr. E. Raczyńskiego".

Czytaj dalej

Rozpoczynamy kolejny sezon!

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, dzięki społecznej inicjatywie, udało się przywrócić przejezdność całego szlaku do Zaniemyśla. Zatem tak jak w poprzednich latach, nasze pociągi ruszą na szlak 1 maja!

Czytaj dalej

Wszystkie aktualności