Ostatni weekend kursowania z letnim rozkładem jazdy!

Uwaga pasażerowie!

Przypominamy, że weekend 23-24 września jest ostatnim w tym sezonie, kiedy nasze pociągi będą kursować wg letniego rozkładu jazdy. W sobotę i niedzielę pociągi będą wyruszać ze Środy Wielkopolskiej o 9:30, 13:30 i 17:00, z Zaniemyśla natomiast o 11:00, 15:00 i 18:40.

Jeśli jednak ktoś chciał skorzystać z przejażdżki naszą kolejką, a nie będzie w stanie tego dokonać w najbliższych dniach, to nic straconego. Przypominamy, że w okresie od 1 października do 26 listopada będziemy kursować w każdą niedzielę dwa razy dziennie. Szczegóły w zakładce Rozkład jazdy.

Wszystkie pociągi prowadzi lokomotywa parowa Px48-1756 z 1951 roku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie widoczny.

Aktualności

Podsumowanie sezonu 2017

Z początkiem maja rozpoczęliśmy sezon przewozowy. Ogromna niespodzianka spotkała nas już 1 maja, gdy przygotowany na kurs o godz....

Czytaj dalej

Sylwester na Średzkiej Kolei Powiatowej!

Z radością informujemy, że w tym roku po raz pierwszy w historii naszej kolejki wyruszy pociąg sylwestrowy. Gorąco zapraszamy do udziału w tym historycznym wydarzeniu i połączeniu szampańskiej zabawy z przejazdem Średzką Koleją Powiatową.

Czytaj dalej

Kolejka kończy sezon

Po 6 miesiącach jazdy Średzka Kolej Powiatowa kończy swój sezon, przed nami ostatnia niedziela rozkładowego kursowania kolejki. Już dzisiaj...

Czytaj dalej

Wszystkie aktualności