Kolejny rekord w przewozach!

Ostatni weekend 15-16 lipca przyniósł nam nowy rekord frekwencji. W dwa dni z przejażdżki zabytkowym składem pociągu skorzystało ponad 1200 osób. Choć jest dopiero połowa lipca, szybko zbliżamy się do osiągnięcia zeszłorocznego wyniku przewozów w sezonie letnim. Przypomnijmy –  w okresie od lipca do września 2016 roku z naszych usług skorzystało 11439 pasażerów i był to najwyższy wynik w historii przewozów turystycznych na Średzkiej Kolei Powiatowej.

I choć do końca sezonu mamy jeszcze 2 miesiące, już teraz wiemy, że ten będzie bardzo udany. Dziękujemy wszystkim pasażerom za zaufanie i zapraszamy ponownie!

Stacja Zaniemyśl, 16.07.2017 r., godzina 14:32. Pociąg ze Środy właśnie skończył bieg. Taki obrazek wyraża więcej niż tysiąc słów – dzięki temu wiemy, że nasza praca nie idzie na marne i naprawdę ma sens!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie widoczny.

Aktualności

Podsumowanie sezonu 2017

Z początkiem maja rozpoczęliśmy sezon przewozowy. Ogromna niespodzianka spotkała nas już 1 maja, gdy przygotowany na kurs o godz....

Czytaj dalej

Sylwester na Średzkiej Kolei Powiatowej!

Z radością informujemy, że w tym roku po raz pierwszy w historii naszej kolejki wyruszy pociąg sylwestrowy. Gorąco zapraszamy do udziału w tym historycznym wydarzeniu i połączeniu szampańskiej zabawy z przejazdem Średzką Koleją Powiatową.

Czytaj dalej

Kolejka kończy sezon

Po 6 miesiącach jazdy Średzka Kolej Powiatowa kończy swój sezon, przed nami ostatnia niedziela rozkładowego kursowania kolejki. Już dzisiaj...

Czytaj dalej

Wszystkie aktualności