Kolejka kończy sezon

Po 6 miesiącach jazdy Średzka Kolej Powiatowa kończy swój sezon, przed nami ostatnia niedziela rozkładowego kursowania kolejki. Już dzisiaj możemy powiedzieć, że jest to rok rekordowy pod względem przewiezionych pasażerów, natomiast na podsumowania przyjdzie jeszcze pora.

Tymczasem serdecznie zapraszamy, aby w najbliższą niedzielę skorzystać z oferty przejazdów naszą wąskotorówką. Następne pociągi planowe uruchomione zostaną dopiero w maju 2018 roku, dlatego szczególnie zachęcamy do przybycia na stację Środa Miasto i wybranie się w podróż kolejką. Z rozkładem jazdy można zapoznać się tutaj, a wątpliwości związane z cennikiem biletów można rozwiać klikając tutaj. Dodatkową atrakcją będzie premiera nowego piwa od browaru Gzub z Annopola, który od dłuższego czasu współpracuje z naszą kolejką.

Plakat zapowiadający zakończenie sezonu na Średzkiej Kolei Powiatowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie widoczny.

Aktualności

Zbiórka na naprawę parowozu Px48-1920

Szanowni Państwo!

Nadszedł nowy rok, a wraz z nim kolejne wyzwania oraz plany. Jako nasze sztandarowe zadanie na najbliższe 12 miesięcy, postawiliśmy sobie przeprowadzenie jak największej liczby prac rekonstrukcyjnych w ramach naprawy głównej naszego drugiego parowozu, Px48-1920 z 1955 roku.

Czytaj dalej

Wszystkie aktualności