Dzień Dziecka z kolejką

W najbliższą sobotę 1 czerwca serdecznie zapraszamy najmłodszych miłośników naszej wąskotorówki na KOLEJKOWY DZIEŃ DZIECKA, który organizujemy wspólnie z PolRegio!

W ramach wszystkich sobotnich przejazdów w jednym z wagonów, będą odbywały się konkursy plastyczne z nagrodami. Przypomnijmy, kolejka z lokomotywą parową Px48-1756 na czele będzie wyjeżdżać ze Środy Wielkopolskiej o godzinie 10:00 i 14:00, natomiast wyjazdy powrotne z Zaniemyśla będą o godzinie 12:00 i 16:00.

Zachęcamy także, aby na sobotnie atrakcje dojechać pociągami PolRegio. Tego dnia za okazaniem legitymacji szkolnej wszystkie osoby, które nie ukończyły 16. roku życia podróżują za 1 zł!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie widoczny.

Aktualności

Mikołajkowe przejazdy ŚKP!

Serdecznie zapraszamy na Mikołajkowe przejazdy Średzkiej Kolei Powiatowej!  7 i 8 grudnia zaplanowaliśmy dla Państwa oraz Państwa pociech dwa...

Czytaj dalej

Oświadczenie zarządu ws. zawieszenia przewozów

Szanowni Państwo,

w związku z licznymi zapytaniami oraz wątpliwościami spowodowanymi faktem odwołania rozkładowych kursów Średzkiej Kolei Powiatowej w październiku oraz listopadzie, pragniemy poinformować, iż omawiana przerwa w ruchu wynika wyłącznie z obecnej sytuacji finansowej Towarzystwa Przyjaciół Kolejki Średzkiej "Bana" i nie wiąże się ona z zagrożeniem bytu Średzkiej Kolei Powiatowej.

Czytaj dalej

Wszystkie aktualności