Długi weekend z kolejką!

W najbliższych dniach nasza kolejka będzie kursowała nieco częściej niż zwykle. Jest to świetna okazja, aby wybrać się z rodziną oraz przyjaciółmi w nostalgiczną podróż po pięknej scenerii Średzkiej Kolei Powiatowej. Nasz plan zakłada 4 dni kursowania z parowozem Px48-1756 na czele! Poniżej przedstawiamy plan kursowania kolejki na najbliższe dni.

31 maja Uroczystość Bożego Ciała

Kolejka kursuje według standardowego weekendowego rozkładu jazdy.

1 czerwca Międzynarodowy Dzień Dziecka

17:00 – Specjalny kurs do Słupi Wielkiej dedykowany dla najmłodszych, organizatorem jest Gmina Środa Wielkopolska. W tym dniu przejazd kolejką jest bezpłatny!

Sobota 2 czerwca oraz niedziela 3 czerwca

W te dni kursujemy według weekendowego rozkładu jazdy.

Okazji na przejazd wąskotorówką będzie bardzo dużo, serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie widoczny.

Aktualności

Dzień Dziecka z kolejką

W najbliższą sobotę 1 czerwca serdecznie zapraszamy najmłodszych miłośników naszej wąskotorówki na KOLEJKOWY DZIEŃ DZIECKA, który organizujemy wspólnie z...

Czytaj dalej

Zaproszenie na rajd rowerowy

Przy okazji inauguracji sezonu 1 maja zapraszamy Państwa do udziału w rajdzie rowerowym pn. "Śladem R. Berwińskiego i hr. E. Raczyńskiego".

Czytaj dalej

Rozpoczynamy kolejny sezon!

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, dzięki społecznej inicjatywie, udało się przywrócić przejezdność całego szlaku do Zaniemyśla. Zatem tak jak w poprzednich latach, nasze pociągi ruszą na szlak 1 maja!

Czytaj dalej

Wszystkie aktualności